Ми продовжуємо тему про алкоголізм у керівників. У тих, хто не має змоги відновлення через повсякчасне виконання ролі директора. Метою вживання алкоголю стає відключення від реальності, анастезія почуттів, подавлення різноманітних шумів, які заважають почути щось важливе. Оскільки почуття заважають контакту…
