Токсична звичка бути нещасним

Люди зазвичай люблять слухати чи розповідати щось дуже погане. І якщо індивід,будь якими своїми душевними силами намагається бути не «отруйним», то обставини все одно будуть випробовувати на міцність.Доросла людина зобов‘язана в нашому суспільстві бути невротиком, маніяком, або ж хронічно депресивним. І будь які проблиски нормального стану будуть викликати подив. Нормальна психіка у дітей, вони максимально швидко адаптуються до зовнішнього середовища .І можуть радіти не дуже матеріальним речам.

Опубликовано в Статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Cтатьи