Ретрансляція добра

В попередній статті ми описували людей, що всією своєю сутністю відображають ідею зла. В цій частині хотілося би поговорити про ідею загальнолюдської якості добра, а саме вдячності.
Зараз стикаючись з людьми , котрі повернулися з фронту, або були евакуйовані з прифронтових або окупованих частин держави, часто бачу такі зміни в людській свідомості, котрі раніше якщо були у людини, то її могли б назвати блаженним. Ці люди, вони зовсім інакші , інакші тому що вони побувавши в «пеклі» на землі прокинулись від сну. Сон цей був навіяний якимось стереотипами, що нам нав‘язував інтернет , не дуже здоровий сусідній менталітет. Якщо коротко, то всі ці люди зараз просто радіють тому що вони живі, і живі люди навкруги, і діти, і тварини, і навіть радіють деревам що ростуть. Тому що розуміють плин часу, що кожен день , кожна хвилина може стати останньою будь-якої миті. Люди, що прокинулись зараз взагалі не живуть матеріальними благами для себе. Хочуть максимально віддати щось іншому, бути корисним для когось. Щоб віддячити Всесвіту і Богу, за те що вони живі. Прикладом є військовослужбовець , який вперше бачить жінку з дитиною і пригощає малюка цукеркою . Він їх не знає, але вдячний , що вони взагалі є. Значить є сенс його боротьби зі злом. Всім зараз потрібно по мірі прокидатися від «сну», тому що такі люди дуже вразливі і чутливі. Вони не завжди можуть швидко призвичаїтися до того, що не всі прокинулись.І їхньою реакцією буде спроба пробудити своїх сусідів. Методи в усіх різні. Інструменти психіатрії і психології,також діють для пробудження від сна свідомості, і вони більш миролюбиві. А отже, обирати нам. Бути уві сні, чи прокинутися.

Написано Юлією

Опубликовано в Статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Cтатьи