Лікування залежності

Насамперед, потрібно визнати, що всі страждають від якоїсь залежності. Це може бути залежність від цукерок, а може від небезпечної людини. Але звертаються в клініку тільки для лікування тих залежностей, які ведуть до економічного краху. Наприклад, за рік до нас звернулись півтора пацієнта с проблемою залежності від тютюну — і найбільше з проблемами залежності від гри. Та ж опійна залежність відійшла на задній план, хоча в нульових роках лікування цього виду залежності зробило нашу клініку відомою в Києві і Дніпрі.

Зараз, у зв’язку з розгалуженою сіткою центрів замісної терапії, де препарати, які діють на опійні рецептори, можна придбати за невеликі кошти, зникла проблема лікування цього виду залежності. Тобто, попит на лікування залежності залежить більше всього від економічних чинників. Чим більше грошей виносить із сім`ї хворий, тим більша ймовірність, що родичі будуть шукати правильні методи лікування.

Так працює наша психіка — перед лицем явної загрози вмикаються адекватні оцінки себе, своєї проблеми, кваліфікації лікарів. Тоді всі виконують правила лікування і режиму. А коли мова йде про паління, залежність від цукерок, систематичне вживання спиртного, яке не веде до проблем з роботою, то організувати хоча б щось схоже на процес лікування неможливо.

Опубликовано в Статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Cтатьи