Тонке налаштування

Найбільша загадка всесвіту — впорядкованість самих дрібних, як атом, і самих складних, як людина, систем. Перед цією таємницею можна стати на коліна, завмираючи від захоплення, а можна і провести тонке налаштування своєї поведінки, щоб відповідати високому стандарту, який задала природа.

Почати, напевно, потрібно з постави і власної ходи. Більшість із нас пересувається як доведеться. Цикл занять з прикладної кінезіологіі відкриває очі — і ти раптом усвідомлюєш, що навколо всі ходять як каліки — і що, в кінці кінців, призводить до хвороб опорно-рухового апарату, психіки і всіх внутрішніх органів і систем. Потім, звертаєш увагу, як ми з’ясовуємо стосунки між собою — претензії, скарги, критика, хоча все можна завжди сказати у вигляді пропозиції. Наприклад, дуже часто можна почути: ти дратуєш мене своїми витратами, що ж ти купуєш непотрібне, тебе не навчили економити, а можна сказати: «А давайте будем більш уважними з витратами». Не менш значущим є правильний прийом їжі, та всяке задоволення своїх фізіологічних потреб.

Слідкуючи за своїм зовнішніми проявами поведінки та внутрішніми рухами психіки, ми проводимо тонке налаштування себе до всесвіту. Проблеми виникають від недбальства, незнання, забуття та нечутливості до близьких.

Опубликовано в Статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Cтатьи