Цитадель

Багато хто задається питанням, яка ж справа мого життя? Життя до зустрічі с лікарем психіатром-наркологом вже частково дало відповідь, але через свої страхи та невіру в себе хлопець відмовляється від своєї мрії. Ця невіра виникла через критику людини, яка вважається спеціалістом в цій галузі, через осуд батьків. Але майбутнє визначено генетикою на 10% і на 90% власними зусиллями.

Генетично залежним є відчуття гармонії і пропорцій в кожній конкретній професії. У людей, як виявляється, гармонія, симетричність, співвідношення з зовнішнім світом генетично обумовлені. Одже, якщо хлопець може намалювати коня, який пасеться на поляні, то генетика не може бути завадою на шляху до вершин художнього мистецтва. А, чи зможе він намалювати «Мароканця, який сідлає коня», залежить від праці над собою, техніки, навичок, вміння, правильного вибору засобів виразності.
багатства переживань, фантазії, оригінальністі, прагнення до кращого, постійного розвитку.

Щоб перейти на вищий рівень потрібна віра у власне покликання, прагнення до досконалості, створення власного духовного світу, який потрібно захищати від зовнішніх впливів, тобто побудувати свою незалежну цитадель.

Цитаде́ль (італ. citadella — маленьке місто):
1) окрема фортифікаційна споруда.
2) Центральне укріплення фортеці, міста, яке під час оборони вважалося останнім опорним пунктом

Опубликовано в Статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Cтатьи